Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Węgrzce Wielkie – oferty mieszkań w Małopolsce

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Węgrzce Wielkie,małopolskie

747 500 zł65 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w ukończonej inwestycji w Węgrzcach Wielkich. Kameralne, zamknięte osiedle składa się z zaledwie czterech lokali, co zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, której budowa rozpoczęła się w lipcu 2024 roku i została właśnie zakończona. Nieruchomość jest przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Węgrzce Wielkie,małopolskie

919 000 zł125 m² 7 352 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe | 75 m + antresola 50 m | 2 balkony | 2 łazienki | Smart Home Cena: 919 000 zł Powierzchnia: 75,01 m + antresola ok. 50 m . Piętro: 1 (mieszkanie dwupoziomowe) Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

919 000 zł125 m² 7 352 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i dwoma balkonami Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni 77,6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

919 000 zł125 m² 7 352 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia: poziom I: 75,01 m2 Poziom II/ poddasze: ok 50 m2 po podłodze Rozkład pomieszczeń: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł161,50 m² 5 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Fenig Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m , z własnym wejściem, dwoma balkonami i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

799 000 zł77,03 m² 10 373 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - I piętro -ogródek - balkon - strych - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Węgrzce Wielkie +5 km

846 000 zł78 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wileliczka - 66 m2 mieszkania + 12 m2 antresola (strych) - balkon - miejsce postojowe! Do zaoferowania mamy mieszkanie położone na pierwszym piętrze i poddaszu budynku wielorodzinnego z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Węgrzce Wielkie +5 km

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Węgrzce Wielkie +5 km

Rynek pierwotny

695 000 zł102 m² 6 814 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

DO sprzedania: sześciopokojowe na ul. Granicznej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2026. Podstawowe informacje: - powierzchnia mieszkania: 102 mkw.; -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Węgrzce Wielkie +5 km

Rynek pierwotny

659 000 zł54,85 m² 12 014,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Węgrzce Wielkie +5 km

Rynek pierwotny

1 099 000 zł108,32 m² 10 145,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej. Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Węgrzce Wielkie +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Węgrzce Wielkie,małopolskie

820 000 zł162 m² 5 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Fenig Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m , z własnym wejściem, dwoma balkonami i tarasem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Węgrzce Wielkie,małopolskie

989 000 zł125 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe | 75 m + antresola 50 m | 2 balkony | 2 łazienki | Smart Home Cena: 989 000 zł Powierzchnia: 75,01 m + antresola ok. 50 m . Piętro: 1 (mieszkanie dwupoziomowe) Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

769 000 zł87 m² 8 886,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne, komfortowe, dwupoziomowe jasne mieszkanie, z charakterem i potencjałem. W pełni wykończone i urządzone ze smakiem. Wygodne, przestronne, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Węgrzce Wielkie,małopolskie

739 000 zł85 m² 8 667,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

689 000 zł89 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ihome prezentuje: klonowa Park Twoje miejsce do życia O naszej inwestycji Klonowa Park to nowa, kameralna inwestycja od , zlokalizowana w Węgrzcach Wielkich zaledwie 2 km od granic Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

1 500 zł33 m² 45,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie Z balkonem W zielonej okolicy węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

435 000 zł33 m² 13 082,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Słoneczne mieszkanie 1- pokojowe Z balkonem W zielonej okolicy węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Węgrzce Wielkie,małopolskie

920 000 zł121 m² 7 597,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne dwupoziomowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi. Mieszkanie z wyposażeniem w cenie w spokojnej części Węgrzc Wielkich. Lokalizacja Węgrzce Wielkie wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

776 000 zł80 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami. Powierzchnia mieszkania 80 m2 plus powierzchnia antresoli rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią kotłownia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

680 000 zł59 m² 11 453,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Węgrzcach Wielkich koło Wieliczki. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Węgrzcach Wielkich - spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

695 000 zł72 m² 9 687,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 72 m2 z dużym ogrodem oraz darmowym miejscem postojowym! Mieszkanie składa się z: salon z kuchnią 2 sypialnie w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

920 000 zł121 m² 7 597,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

668 000 zł80 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania W segmentach W zabudowie bliźniaczej węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na piętrze z poddaszem o pow. 80 m2, budowane według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

668 000 zł101 m² 6 611,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w domu w zabudowie Szeregowej w Węgrzcach Wielkich koło Wieliczki. Podstawowe informacje: - przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

668 000 zł80 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

435 000 zł33 m² 13 082,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie Z balkonem W zielonej okolicy węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

695 000 zł72 m² 9 697,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

668 000 zł72 m² 9 311,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania W segmentach W zabudowie bliźniaczej węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania o pow. 71,74 m2 ( parter z ogródkiem) lub piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

668 000 zł72 m² 9 311,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

695 000 zł72 m² 9 687,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

695 000 zł72 m² 9 687,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

776 000 zł80 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja 5% do końca miesiąca na mieszkania na piętrze! nowe mieszkania W segmentach W zabudowie bliźniaczej węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

800 000 zł111 m² 7 207,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowej inwestycji nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej znajdującej się w Węgrzcach Wielkich. Opis inwestycji: nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

800 000 zł111 m² 7 207,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

600 000 zł67 m² 8 924,59 zł/m²